رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February

«اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان، شب گذشته از حوزه دهم امنیتی پلیس در شهر دیدن کرد و در جریان روند کاری، وضعیت معیشتی و بهداشت و خانواده سربازان و مشکلات کادر این حوزه قرار گرفت. در این بازدید، «محمدسالم احساس» فرمانده امنیتی کابل، ضمن قدردانی از حمایت و پشتیبانی اشرف غنی از نیروهای امنیتی و دفاعی […]

«اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان، شب گذشته از حوزه دهم امنیتی پلیس در شهر دیدن کرد و در جریان روند کاری، وضعیت معیشتی و بهداشت و خانواده سربازان و مشکلات کادر این حوزه قرار گرفت.

در این بازدید، «محمدسالم احساس» فرمانده امنیتی کابل، ضمن قدردانی از حمایت و پشتیبانی اشرف غنی از نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان، در خصوص وضعیت کاری این حوزه گزارشی را ارائه کرد.

اشرف غنی جانفشانی‌های نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان را در امر مبارزه با تروریسم، باندهای مافیا، مواد مخدر و آدم‌ربایی، ستایش و بر تسریع فعالیت‌های پلیس تأکید کرد.

وی ضمن بررسی وضعیت کاری و معیشتی پرسنل حوزه دهم امنیتی کابل، به مسئولان دستور داد تا در همکاری و مساعدت با نهادهای مربوطه، جهت تأمین امنیت بهتر شهروندان تلاش بیشتر به خرج دهند و همکاری و نقش مردم را در این زمینه مهم و ارزنده قلمداد کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
4
روز گذشته
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
410
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی