رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February

«محمد قاسم وفایی زاده» معاون هوانوردی افغانستان روز دوشنبه در نشست مطبوعاتی در کابل به خبرنگاران اگفت:  این تفاهمنامه‌ها با هدف همکاری های مختلف با کشورهای همسابه صورت گرفته است. معاون اداره مستقل هوانوردی افغانستان از آغاز کار انتقال اداره فرودگاه بین المللی کابل از نیروهای پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به دولت این کشور خبر […]

«محمد قاسم وفایی زاده» معاون هوانوردی افغانستان روز دوشنبه در نشست مطبوعاتی در کابل به خبرنگاران اگفت:  این تفاهمنامه‌ها با هدف همکاری های مختلف با کشورهای همسابه صورت گرفته است.

معاون اداره مستقل هوانوردی افغانستان از آغاز کار انتقال اداره فرودگاه بین المللی کابل از نیروهای پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به دولت این کشور خبر داد و افزود که در اولین مرحله، اداره هواشناسی این فرودگاه امروز (دوشنبه) به افغان‌ستانی‌ها سپرده شد.

وی، درآمد امسال این اداره را بیش از ۴ میلیارد و ۳۶۰ میلیون افغانی (حدود ۷۰ میلیون دلار) ذکر کرد و افزود که بر اساس بودجه کل کشور حدود ۵۰ میلیون دلار درآمد برای هوانوردی پیش بینی شده بود.

ایرنا به نقل از معاون اداره مستقل هوانوردی افغانستان نوشت: کار بازسازی یا ساخت فرودگاه های افغانستان در ۹ ولایت اغاز شده و برخی از این فرودگاه ها مراحل پایانی خود را می‌گذرانند.

وفایی زاده گفت: کار بازسازی فرودگاه های قندوز، خوست ، فراه و نیمروز در حال اتمام است و دو فرودگاه نیز در شهرستان های «مالستان» و «جاغوری» استان غزنی برای فرود و پرواز بالگردها ساخته شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
4
روز گذشته
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
410
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی