رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
  • الأحد ۴ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 21 January

رییس جمهوری افغانستان در راس یک هیئت بلند پایه به هرات آمده بود در این سفر با خانواده شهدا دیدار کرد. اشرف غنی در سفرش به هرات دستور داد تا کسانی که عاملین سهل انگاری و تامین امنیت در هرات هستند از کارشان برکنار شوند . یک مقام امنیتی در هرات که نخواست نامش فاش […]

رییس جمهوری افغانستان در راس یک هیئت بلند پایه به هرات آمده بود در این سفر با خانواده شهدا دیدار کرد.
اشرف غنی در سفرش به هرات دستور داد تا کسانی که عاملین سهل انگاری و تامین امنیت در هرات هستند از کارشان برکنار شوند .
یک مقام امنیتی در هرات که نخواست نامش فاش شود  به خبرگزاری فارس گفت: فرمانده پلیس هرات، معاون این فرماندهی ،مدیران بخش های جنایی، پلیس امنیت و مبارزه با تروریزم این فرماندهی نیز از کارشان برکنار شدند.
جیلانی فرهاد سخنگوی استانداری هرات نیز در این مورد گفت: رییس جمهورغنی دستور داده است تا مقام های امنیتی که درحادثه حمله تروریستی  به مسجد جوادیه سهل انگاری کرده اند، مورد پیگرد قرارگیرند.
سخنگوی ریاست جمهوری نیز شب گذشته در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:  بررسی ها ی آنها دررابطه با حمله تروریستی  مسجد جوادیه هرات جریان دارد  وبعدازبررسی های انها عاملان سهل انگاری درامنیت این حادثه  به کابل انتقال داده خواهند شد .
خانواده های شهدا که  شب  گذشته با رییس جمهورغنی دیدار داشتند از رییس جمهورخواهان پیگیری این حادثه شدند و از او خواستند تا نیروهای امنیتی که  برای حفظ امنیت مسجد جوادیه شهرهرات  سهل انگاری کردند را  به مراجع قضایی معرفی کنند.
این درحالی است که نهادهای جامعه مدنی ،شهروندان هرات وبرخی ازمقامهای امنیتی ازدولت میخواهند تا حکومت درانتخاب افسران درنظام افغانستان بیشتر از گذشته توجه کند .

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
25
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
439
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی