رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 22 January

«حامد کرزى» رئیس‌جمهور سابق افغانستان، از موضع «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید آمریکا مبنی بر روابط خوب واشنگتن با مسکو حمایت کرد. کرزی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که در حمایت از موضع دونالد ترامپ برای بهبود روابط با روسیه. این برای صلح و ثبات افغانستان و جهان خوب است. دونالد ترامپ در اظهاراتی […]

«حامد کرزى» رئیس‌جمهور سابق افغانستان، از موضع «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید آمریکا مبنی بر روابط خوب واشنگتن با مسکو حمایت کرد.

کرزی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که در حمایت از موضع دونالد ترامپ برای بهبود روابط با روسیه. این برای صلح و ثبات افغانستان و جهان خوب است.

دونالد ترامپ در اظهاراتی متعهد کرده بود که روابط خوب با روسیه را تأمین خواهد کرد و ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه را شخصی باهوش و دانا خوانده بود.

 ترامپ  قرار است پس از برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور جدید آمریکا در ۲ بهمن/ دلو سال جارى شمسی، کار خود را در این پُست آغاز کند.

 اوباما چندی قبل روسیه را متهم به دخالت در انتخابات آمریکا به نفع ترامپ کرده و بیش از ۳۰ دیپلمات روسیه را از کشورش اخراج کرد.

اما پوتین رئیس جمهور روسیه ضمن رد ادعاهاى اوباما اعلام کرد که وى در واکنش به این اقدام، دیپلمات‌های آمریکایى را اخراج نخواهد کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
24
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
438
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی