رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

«سرور دانش» معاون رئیس جمهور افغانستان و رئیس کمیته قوانین در این جلسه گفت که اصلاح و بازنگری در مقرره تنظیم بورس های غیر نظامی به منظور تأمین عدالت و شفافیت در توزیع بورسیه‌های تحصیلی یک ضرورت مبرم است. دفتر مطبوعاتی سرور دانش اعلام کرد که وزارت‌خانه‌ها و ادارات دولتی مکلف‌اند که در توزیع بورس‌های […]

«سرور دانش» معاون رئیس جمهور افغانستان و رئیس کمیته قوانین در این جلسه گفت که اصلاح و بازنگری در مقرره تنظیم بورس های غیر نظامی به منظور تأمین عدالت و شفافیت در توزیع بورسیه‌های تحصیلی یک ضرورت مبرم است.

دفتر مطبوعاتی سرور دانش اعلام کرد که وزارت‌خانه‌ها و ادارات دولتی مکلف‌اند که در توزیع بورس‌های تحصیلی معیارهای علمی و قانونی را جداً رعایت کنند تا همه واجدین شرایط، به صورت عادلانه و شفاف از فرصت بورس‌های تحصیلی استفاده کنند.

پس از بررسی و ارائه نظرات کارشناسی اعضای جلسه کمیته قوانین، سرانجام بودجه بورسیه‌های تحصیلی غیر نظامی را تأکید کرد و مقرر شد که وزارت دادگستری پس از تنظیم اصلاحات پیشنهادی، این طرح را جهت طی مراحل قانونی به کابینه ارائه کند.

بودجه تنظیم بورس‌های تحصیلی غیر‌نظامی به هدف توزیع بورس‌های تحصیلی با رعایت عدالت، شفافیت، شایستگی، ارتقای ظرفیت کادرهای فنی و ایجاد هماهنگی بین ادارات مسئول در توزیع بورس‌های تحصیلی در۶ فصل و ۳۵ ماده ترتیب و تنظیم شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
27
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
441
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی