رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 22 January

«رضا ملکی» رایزن فرهنگی ایران در افغانستان، اظهار کرد: با هماهنگی وزارت معارف افغانستان، تلاش می‌کنیم تا بر اساس تفاهمنامه‌ای در خصوص سوادآموزی و برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی برای معلمان افغانستان گام‌های مؤثری برداشته شود. «رضا ملکی»در دیدار با «فیروزالدین ثاقب»، رئیس اداره معارف ولایت سمنگان با اشاره به ظرفیت‌های علمی و فرهنگی وزارت آموزش و […]

«رضا ملکی» رایزن فرهنگی ایران در افغانستان، اظهار کرد: با هماهنگی وزارت معارف افغانستان، تلاش می‌کنیم تا بر اساس تفاهمنامه‌ای در خصوص سوادآموزی و برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی برای معلمان افغانستان گام‌های مؤثری برداشته شود.

«رضا ملکی»در دیدار با «فیروزالدین ثاقب»، رئیس اداره معارف ولایت سمنگان با اشاره به ظرفیت‌های علمی و فرهنگی وزارت آموزش و پروش ایران، اظهار کرد: با هماهنگی که با وزارت معارف افغانستان در حال انجام است، تلاش می‌کنیم تا بر اساس تفاهمنامه‌ای تنظم خواهد شود.

وی در خصوص این تفاهنامه خاطرنشان کرد: در این تفاهمنامه سعی می کنیم در خصوص سوادآموزی و برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی برای معلمان افعانستان گام‌های مؤثری برداشته شود.

پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نوشت، «فیروزالدین ثاقب»، رئیس اداره معارف ولایت سمنگان  طی گزارش اعلام کرد که ولایت بلغ ۲۳۹ مکتب ابتدایی و مدرسه و دبیرستان دارد و ۱۱۸ هزار دانش‌آموز در این ولایت زیر نظر ۳ هزار و ۳۰۰ معلم مشغول تحصیل هستند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
24
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
438
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی