رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
  • الأحد ۴ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 21 January

«حامد کرزی»، رییس جمهور سابق افغانستان می‌گوید که استراتژی جدید آمریکا در قبال افغانستان و جنوب آسیا پیام جنگ دارد و برای ارزیابی آن باید جلسه‌ای در پارلمان این کشور برگزار شود. کرزی گفت که از دولت وحدت ملی می‌خواهد تا درباره ارزیابی این استراتژی پارلمان این کشور جلسه‌ای را برگزار کند، زیرا باید در […]

«حامد کرزی»، رییس جمهور سابق افغانستان می‌گوید که استراتژی جدید آمریکا در قبال افغانستان و جنوب آسیا پیام جنگ دارد و برای ارزیابی آن باید جلسه‌ای در پارلمان این کشور برگزار شود.

کرزی گفت که از دولت وحدت ملی می‌خواهد تا درباره ارزیابی این استراتژی پارلمان این کشور جلسه‌ای را برگزار کند، زیرا باید در این زمینه مطابق به رای مردم تصمیم گرفته شود.

به گفته وی ، در این زمینه تصمیم به دست مردم افغانستان باشد و آنها باید بتوانند پس از تحلیل، تغییرات در استراتژی جدید آمریکا بیاورند.

کرزی گفته است که این استراتژی خلاف خواست مردم افغانستان و کشورهای منطقه است و در آن پیام صلح وجود ندارد و باید در استراتژی آمریکا روی حل مشکل افغانستان از طریق سیاسی تمرکز می‌شد، ولی در آن تنها روی جنگ و خونریزی تمرکز شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
25
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
439
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی