رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January

مقام‌های امنیتی در شمال افغانستان می‌گویند که در درگیری شدید نیروهای امنیتی و طالبان در شهرستان غورماچ ولایت فاریاب، ده‌ها عضو طالبان کشته و «ذبیح الله مجاهد» سخنگوی این گروه به شدت زخمی شده است. دفتر مطبوعاتی ارتش نیروهای  ۲۰۹ شاهین، امروز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای گفته است که عملیات  غورماچ جریان دارد و تاکنون […]

مقام‌های امنیتی در شمال افغانستان می‌گویند که در درگیری شدید نیروهای امنیتی و طالبان در شهرستان غورماچ ولایت فاریاب، ده‌ها عضو طالبان کشته و «ذبیح الله مجاهد» سخنگوی این گروه به شدت زخمی شده است.

دفتر مطبوعاتی ارتش نیروهای  ۲۰۹ شاهین، امروز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای گفته است که عملیات  غورماچ جریان دارد و تاکنون تلفات سنگینی به طالبان  وارد شده است.

در اطلاعیه آمده است که تنها در ۲۴ ساعت گذشته، دستکم ۲۵  عضو طالبان کشته و ۱۰ عضو دیگر زخمی و در این عملیات ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان نیز به شدت زخمی شده است.

«امان الله مبین» فرمانده نیروهای ارتش  ۲۰۹ شاهین با تایید زخمی شدن ذبیح الله مجاهد گفت: حملات هوایی و زمینی نیروهای ارتش با هماهنگی مشترک تمام نیروهای امنیتی در بخش شمال و شمال شرق به منظور نابودسازی و از بین بردن دشمن‌ صلح و آرامش مردم افغانستان  ادامه دارد.

 غورماچ ولایت فاریاب سه روز قبل به دست طالبان سقوط کرد. نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان  پس از آغاز عملیات باز پس‌گیری این منطقه توانستند که کنترل بخش‌هایی از این شهرستان را به دست بگیرند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی