رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January

«محمد اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی روز گذشته در افغانستان، این عمل جنایت‎کارانه را دشمنی علیه مردم و بشریت دانست و تأکید کرد: عاملان  این جنایت در هیچ نقطه افغانستان در امان نخواهند ماند. رئیس جمهور افغانستان در پیامی جداگانه حمله تروریستی شب گذشته در قندهار را محکوم و  ضمن تقبیح این […]

«محمد اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی روز گذشته در افغانستان، این عمل جنایت‎کارانه را دشمنی علیه مردم و بشریت دانست و تأکید کرد: عاملان  این جنایت در هیچ نقطه افغانستان در امان نخواهند ماند.

رئیس جمهور افغانستان در پیامی جداگانه حمله تروریستی شب گذشته در قندهار را محکوم و  ضمن تقبیح این حمله وحشیانه گفت: دشمنان ثبات و ترقی افغانستان، با انجام چنین اعمال تروریستی نمی‌توانند اعتماد و اراده قوی مردم ما را در راستای آبادانی و پیشرفت کشور ضعیف سازند.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری افغانستان نوشت: رئیس‌جمهور افغانستان به مسئولان مربوطه دستور داد که از تمام امکانات به منظور درمان زخمی‌های این حوادث استفاده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکنند.

در حمله انتحاری ولایت هلمند ۴ نفر کشته و ۷ نفر دیگر زخمی شده‌اند، همچنین در حمله به دارالامان کابل ۴۵ نفر کشته و ۱۵۷ نفر زخمی شدند.

شب گذشته نیز در حمله انتحاری به میهمان‌سرای در قندهار شماری از مقامات بلندپایه و مأموران دولتی قندهار و دیپلمات‌های امارات متحده عربی، کشته و زخمی شدند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی