رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
  • الأحد ۴ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 21 January

شاه حسین مرتضوی، معاون سخنگوی رییس جمهور گفته است:”در این سفر رییس جمهور با مقامات امارات متحده عرب روی موضوعات همکاری های دو جانبه و مسایل امنیتی گفت و گو می کند.” رییس جمهور برای گفتگو با مقامات امارات متحده عربی به این کشور سفر کرده است. معاون سخنگوی رییس جمهور می گوید که رییس […]

شاه حسین مرتضوی، معاون سخنگوی رییس جمهور گفته است:”در این سفر رییس جمهور با مقامات امارات متحده عرب روی موضوعات همکاری های دو جانبه و مسایل امنیتی گفت و گو می کند.”

رییس جمهور برای گفتگو با مقامات امارات متحده عربی به این کشور سفر کرده است.

معاون سخنگوی رییس جمهور می گوید که رییس جمهور در این سفر با خانواده های دیپلومات های امارات متحده عرب که در مهمان خانه والی کندهار جان باختند نیز دیدار خواهد کرد.

رییس جمهور غنی پس از یک ماه از کشته شدن پنج دیپلومات امارات متحده عرب در مهمان خانه والی کندهار، در یک سفر از پیش اعلام ناشده به این کشور رفت.

شاه حسین مرتضوی، معاون سخنگوی رییس جمهور گفته است:”در این سفر رییس جمهور با مقامات امارات متحده عرب روی موضوعات همکاری های دو جانبه و مسایل امنیتی گفت و گو می کند.”

در همین حال، برخی از منابع می گویند که احتمال دارد که رییس جمهور مقام های اماراتی را در باره پیشرفت در باره بررسی رویداد قندهار آگاه بسازد، اما وزارت امور داخله می گوید که این بررسی ها پایان نیافته اند.

صدیق صدیقی، سخنگوی وزارت امور داخله گفته است:”تا هنوز بررسی ها به پایان نرسیده اند و بررسی های نهاد های امنیتی همراه با همکاران خارجی ما ادامه دارند.”

باشنده گان کندهار می گویند که حکومت باید یافته هایش را در باره رویداد کندهار با مردم شریک بسازد.

یک ماه پیش در انفجاری در مهمان خانه والی کندهار سیزده تن به شمول پنج دیپلومات امارات متحده عرب جان باختند و هژده تن دیگر به شمول والی کندهار و سفیر امارات متحده عرب زخمی شدند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
25
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
439
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی