رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) اول آذرماه خانه ملت، با لایحه موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند موافقت کردند. ماده واحده این لایحه بدین شرح است: موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت […]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) اول آذرماه خانه ملت، با لایحه موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند موافقت کردند.

ماده واحده این لایحه بدین شرح است: موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند (موافقتنامه چابهار) مشتمل بر یک مقدمه و ۱۵ ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه تسلیم اسناد آن داده می‌شود.

همچین در تبصره این لایحه نیز آمده است: رعایت اصل یکصد و سی و نهم (۱۳۹) قانون اساسی در ارجاع به داوری موضوع بند (۳) ماده (۱۱) و رعایت اصل هفتاد و هفت (۷۷) قانون اساسی در خصوص مواد (۹) و (۱۴) این موافقتنامه الزامی است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی