رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

«قمر‌جاوید باجواه» فرمانده ارتش پاکستان گفت: عملیات بدون امتیاز علیه تروریسم ادامه خواهد یافت و نظارت بر مرز مشترک با افغانستان را بیشتر خواهیم کرد. باجواه ضمن بازدید از مرکز فرماندهی ارتش در پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخواه تأکید کرد: باید تروریست‌ها را در مناطق دورافتاده نیز پاکسازی کنیم و به هر قیمتی ارتباط شبه‌نظامیان با […]

«قمر‌جاوید باجواه» فرمانده ارتش پاکستان گفت: عملیات بدون امتیاز علیه تروریسم ادامه خواهد یافت و نظارت بر مرز مشترک با افغانستان را بیشتر خواهیم کرد.

باجواه ضمن بازدید از مرکز فرماندهی ارتش در پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخواه تأکید کرد: باید تروریست‌ها را در مناطق دورافتاده نیز پاکسازی کنیم و به هر قیمتی ارتباط شبه‌نظامیان با حامیان آنها قطع شود.

به گزارش داون، وی افزود: هرچند عملیات ارتش علیه تروریسم به طول می‌انجامد اما تا پاکسازی کامل شبه‌نظامیان ادامه می‌یابد.

باجواه اظهار داشت: برای بهبود وضعیت اقتصادی و بازسازی مناطق قبایلی با مردم محلی و دولت همکاری می‌کنیم.

فرمانده ارتش پاکستان دستور داد نظارت بیشتری بر مرزهای مشترک صورت گیرد و از عبور و مرور شبه‌نظامیان در این مناطق حساس جلوگیری به عمل آید.

باجواه مدیریت مرز مشترک با افغانستان را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: نظارت بر این مرز بدون همکاری دولت کابل امکان‌پذیر نیست اما با این وجود در اولویت ارتش قرار دارد.

وی افزود: پاکستان و افغانستان باید مدیریت بر مناطق مرزی تحت کنترل خود را بیشتر کنند تا از عبور و مرور شبه‌نظامیان در این مرز جلوگیری شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
26
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
440
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی