رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 22 January

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، «جمیل لطف الله نسبی» مدرس بین المللی تنیس روی میز ایران اوایل سال جاری برای تشکیل کلاس آموزش مربیگری و تدریس ملی پوشان افغانستان به این کشور اعزام شده است. لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی ایران به مدت ۸ روز به افغانستان اعزام شده و آموزش […]

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، «جمیل لطف الله نسبی» مدرس بین المللی تنیس روی میز ایران اوایل سال جاری برای تشکیل کلاس آموزش مربیگری و تدریس ملی پوشان افغانستان به این کشور اعزام شده است.

لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی ایران به مدت ۸ روز به افغانستان اعزام شده و آموزش کلاس مربیگری سطح بین‌المللی و ملی پوشان بخش مردان و زنان این تیم را بر عهده داشته است.

لطف الله نسبی در این مدت کلاس ITTF_PTT L1 را با حضور ۱۷ نفر از مربیان افغانستانی برگزار کرد و در ادامه روش های نوین تنیس روی میز را به ۱۲ ورزشکار ملی پوش این کشور آموزش داد.

لطف الله نسبی ملی پوش سابق تنیس روی میز ایران در مرداد سال ۹۴ به عنوان مدرس بین‌المللی از سوی فدراسیون جهانی(ITTF) انتخاب شد.

ایرنا نوشت: این مربی کردستانی از سال ۹۴ سرمربیگری تیم ملی ایران را عهده دار است و در المپیک ۲۰۱۶ ریو نیز تیم ایران را هدایت و همراهی کرد.

جمیل لطف الله نسبی مسلط بر زبان انگلیسی است و به عنوان تنها مدرس بین‌المللی فدراسیون تنیس روی میز ایران به شمار می‌رود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
24
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
438
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی