رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January

«عمر زاخیلوال» سفیر افغانستان در اسلام آباد گفت که از دولت این کشور خواسته تا همه مسافرین افغانستانی که در نتیجه مسدود شدن راه‌های پاکستان، در این کشور مانده‌اند را با  هواپیما‌های به افغانستان منتقل کند. زاخیلوال گفت: چهارشنبه هفته گذشته در کنفرانس سران کشورها سازمان همکارى هاى اقتصادى از «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان […]

«عمر زاخیلوال» سفیر افغانستان در اسلام آباد گفت که از دولت این کشور خواسته تا همه مسافرین افغانستانی که در نتیجه مسدود شدن راه‌های پاکستان، در این کشور مانده‌اند را با  هواپیما‌های به افغانستان منتقل کند.

زاخیلوال گفت: چهارشنبه هفته گذشته در کنفرانس سران کشورها سازمان همکارى هاى اقتصادى از «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان خواست که راه‌های ارتباطی این کشور را باز کند.

وی افزود که روز نیز پنجشنبه این موضوع را با «سرتاج عزیز» مشاور امور خارجه پاکستان در میان گذاشته تا راه را به روى مسافرانی که در این کشور مانده‌اند باز شود.

زاخیلوال گفت: سرتاج عزیز به وى تعهد داده که این کار انجام خواهد شد، اما با گذشت سه روز این راه‌ها تاکنون به روى مسافرین افغانستان بسته  است.

وی افزود: اگر این راه‌ها تا ۲ روز آینده به روى مسافرین باز نشود، از دولت افغانستان می‌خواهد که همه مسافرین افغانستانی را با هواپیما به افغانستان بازگرداند که این وجهه خوبی برای پاکستان نیست.

پژواک نوشت: پاکستان از چند هفته پیش تاکنون بعد از چند انفجار و حملات انتحارى در این کشور، همه راه‌ها و مسیرهای ارتباطی خود را به روى افغانستان بسته است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی