رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

دریک درگیری میان نیروهای امنیتی و طالبان در ولایت زابل ملا عبدالرحمن مسوول نظامی طالبان در زابل کشته شد و یک تن دیگر زخم برداشته است. مقام‌های امنیتی زابل میگویند که این درگیری جمعه شب در شهر قلات مرکز زابل هنگامی آغاز شد که گروهی از طالبان بر یک پاسگاۀ پولیس حمله کردند. غلام جیلانی […]

دریک درگیری میان نیروهای امنیتی و طالبان در ولایت زابل ملا عبدالرحمن مسوول نظامی طالبان در زابل کشته شد و یک تن دیگر زخم برداشته است.

مقام‌های امنیتی زابل میگویند که این درگیری جمعه شب در شهر قلات مرکز زابل هنگامی آغاز شد که گروهی از طالبان بر یک پاسگاۀ پولیس حمله کردند.

غلام جیلانی فراهی آمر امنیت فرماندهی پولیس زابل می گوید که ملا عبدالرحمن یکی از مسوولان نظامی طالبان در ولایت زابل بود که در نا امنی‌های اخیر در این ولایت و نیز جاسازی ماین‌ها در شاهراه کابل-کندهار مصروف بود.

درهمین حال در یک درگیری میان گروهی طالبان و نیروهای امنیتی در ولایت پکتیا قاری نقیب یکی از فرماندهان محلی شبکۀ حقانی با یک تن از همکارانش کشته شد.

نقیب‌الله اتل سخنگوی والی پکتیا می گوید که این درگیری روزجمعه در ولسوالی احمدی خیل پس از آن آغاز شد که ده ها هراس افگن مربوط به شبکه حقانی بر بخش های این ولسوالی حمله کردند.

وی می افزاید که در نتیجه درگیری چند ساعته تمامی هراس افگنان مجبور به ترک محل شدند.

تاکنون از تلفات نظامیان و افراد ملکی معلومات در دست نیست.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
27
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
441
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی