رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  • الإثنين ۳ جماد ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 19 February

اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که هفت تن در پیوند به محکمه‌ی صحرایی یک خانم در ولسوالی چاه‌آب ولایت تخار بازداشت شده‌اند. منیره یوسف‌زاده، سخن‌گوی اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی هم‌چنان می‌گوید خانم ثريا که لت‌وکوب شده بود، روز دوشنبه (۱۶ دلو) با حمايت والی تخار به مركز این ولايت انتقال یافت. وزارت داخله روز یک‌شنبه […]

اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که هفت تن در پیوند به محکمه‌ی صحرایی یک خانم در ولسوالی چاه‌آب ولایت تخار بازداشت شده‌اند.
منیره یوسف‌زاده، سخن‌گوی اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی هم‌چنان می‌گوید خانم ثريا که لت‌وکوب شده بود، روز دوشنبه (۱۶ دلو) با حمايت والی تخار به مركز این ولايت انتقال یافت.
وزارت داخله روز یک‌شنبه گفت که پولیس سه تنی را که در لت‌وکوب این خانم به‌طور مستقیم دست داشتند، بازداشت کرده است. نجیب دانش‌، سخن‌گوی وزارت داخله گفت حميدالله مامای خانم، جهانگير خسر خانم و عبدالقدير برادر خانم از سوی پولیس بازداشت شده‌اند.
ثریا زنی ۲۲ ساله که به اتهام رابطه‌ی جنسی با یک پسر هفده ساله در یک محکمه‌ی صحرایی در محل زندگی‌اش مورد لت‌وکوب قرار گرفته بود، اکنون خواستار اجرای عدالت در مورد خودش است.
خانم ثریا پس از ضرب‌وشتم در یک خانه زندانی شده بوده است.
در روزهای گذشته، ویدئویی از جریان لت‌وکوب یک خانم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد شماری از مردان دور این خانم حلقه زده و او را به‌شدت لت‌و‌کوب می‌کنند. آن‌ها شعارهای «الله اکبر» سر می‌دادند و شماری نیز به این خانم با عبارت‌های رکیک فحش می‌دادند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
4
روز گذشته
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
410
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی