رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
  • الأحد ۴ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 21 January

«امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان و «محمد اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان این ۲ کشور پیام‌های تبریکی برای یکدیگر ارسال کردند. در پیام امامعلی رحمان آمده است: با کمال شادی بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی افغانستان را […]

«امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان و «محمد اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان این ۲ کشور پیام‌های تبریکی برای یکدیگر ارسال کردند.

در پیام امامعلی رحمان آمده است: با کمال شادی بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی افغانستان را صمیمانه تبریک می‌گویم.

حسن همجواری و همکاری‌های مفید میان طرفین که در اولویت استراتژی منطقه‌ای تاجیکستان قرار دارند در آینده نیز رشد مطلوبی خواهد یافت.

محمد اشرف غنی نیز در پیام خود روابط دیپلماتیک مستقل و آزاد «کابل» و «دوشنبه» طی ۲۵ سال گذشته را بیانگر اراده سیاسی پایدار و ریشه در عمق تاریخ، فرهنگ و تمدن مشترک دانست که با تکیه بر این واقعیت می‌توان با پیگیری منافع ملی، منطقه‌ای را ایجاد کرد که ره‌آورد آن امنیت، ثبات و توسعه پایدار در منطقه است.

در پیام غنی آمده است: بیست و پنجمین سالگرد برقراری مناسبات دیپلماتیک بین ۲ کشور رویداد بزرگی به شمار می‌رود و بدون شک روابط نزدیک میان ۲ کشور در فضای تفاهم متقابل ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
25
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
439
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی