رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
  • الأحد ۴ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 21 January

حکومت افغانستان در واکنش به  اظهارات ضمیر کابولوف نماینده  ویژه روسیه  برای افغانستان که  گفته بود،مسکو ازطریق شبکه های ارتباطی خود با  گروه طالبان تماس دارد می گوید:همسویی برخی از کشورهای منطقه با گروه های که مردم افغانستان را هدف قرار می دهند برای منطقه و جهان  خطر آفرین خواهد بود. شکیب مستغنی سخنگوی وزارت […]

حکومت افغانستان در واکنش به  اظهارات ضمیر کابولوف نماینده  ویژه روسیه  برای افغانستان که  گفته بود،مسکو ازطریق شبکه های ارتباطی خود با  گروه طالبان تماس دارد می گوید:همسویی برخی از کشورهای منطقه با گروه های که مردم افغانستان را هدف قرار می دهند برای منطقه و جهان  خطر آفرین خواهد بود.
شکیب مستغنی سخنگوی وزارت خارجه افغانستان گفته که هر گونه  حمایت از گروه های تروریستی که مردم  افغانستان را هدف حمله قرار می دهند در دراز مدت به چالش بزرگ  برای افغانستان، منطقه و جهان مبدل گشته و هیچ  کشوری در امان   نخواند ماند.
روز گذشته رسانه های داخلی گزارش هایی را منتشر کردند که در آنها به نقل از ضمیر کابولوف نماینده ویژه روسیه  برای افغانستان  گفته شده بود راهکار گروه طالبان  تغییر کره و طالبان در برابر  گروهی می جنگد که روسیه در خاک  سوریه جنگجویان آن را هدف قرار می دهد.
کابولوف هم چنان  گفته است که طالبان و ورسیه منافع  مشترک دارند .

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
25
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
439
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی