رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
  • الخميس ۱ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 18 January
فرماندار شهرستان گلدره:

گلدره امن‌ترین شهرستان کابل

«محمد عظیم» فرماندار شهرستان گلدره ولایت کابل در گفت‌وگو با خبرنگار، با تأکید بر اینکه رهبران دولت وحدت ملی اختلافات را کنار بگذارند، افزود: رهبران دولت وحدت ملی باید اختلافات درون دولتی را کنار گذاشته و تلاش کنند تا صلح و امنیت در کشور تأمین شود. گلدره امن‌ترین شهرستان کابل عظیم با بیان اینکه مشکل امنیتی […]

«محمد عظیم» فرماندار شهرستان گلدره ولایت کابل در گفت‌وگو با خبرنگار، با تأکید بر اینکه رهبران دولت وحدت ملی اختلافات را کنار بگذارند، افزود: رهبران دولت وحدت ملی باید اختلافات درون دولتی را کنار گذاشته و تلاش کنند تا صلح و امنیت در کشور تأمین شود.

گلدره امن‌ترین شهرستان کابل

عظیم با بیان اینکه مشکل امنیتی در شهرستان گلدره وجود ندارد، تصریح کرد: گلدره یکی از شهرستان‌های امن ولایت کابل است.

وی توضیح داد: ساکنان شهرستان گلدره در فضای آرامش و صلح زندگی کرده و در حوزه فرهنگ از توسعه خوبی برخودار هستند.

فرماندار شهرستان گلدره با اشاره به زمان زمامداری طالبان در کابل گفت: در آن زمان هیچ کسی در گلدره زندگی نمی‌کرد، زیرا طالبان خانه‌های تمام مردم را به آتش کشیده بود.

محمد عظیم افزود: ساکنان گلدره پس از دولت طالبان و سقوط این گروه، زندگی تازه‌ای آغاز کرده و فضای خوبی را در یک محیط آرام و دور از خشونت به وجود آوردند.

در توسعه اقتصادی و فرهنگی پیشگام هستیم

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و امنیتی کشور تأثیری منفی به شهرستان گلدره نداشته، تصریح کرد: ساکنان این شهرستان همچنین در توسعه اقتصادی و فرهنگی پیشگام هستند.

فرماندار شهرستان گلدره ولایت کابل خطاب به گروه‌های تروریستی، گفت: غلامی بیگانگان زیبنده افغانستانی‌ها نیست و گروه‌های مخالف دولت باید از زیر پرچم بیگانگان بیرون شوند.

محمد عظیم ادامه داد: صلح آرزوی دیرینه مردم افغانستان بوده و مخالفان دولت بویژه طالبان باید از جنگ دست برداشته و به روند صلح بپیوندند.

طالبان از قانون اساسی افغانستان پیروی کنند

وی با تأکید بر اینکه قانون اساسی افغانستان بهترین قانون در منطقه است، توضیح داد: طالبان باید از قانون اساسی کشور پیروی کرده و دست از جنگ و خشونت بردارند.

فرماندار شهرستان گلدره با نگاهی به رویداد‌های خونین در سراسر افغانستان گفت: رهبران دولت وحدت ملی باید اختلافات درون دولتی را کنار گذاشته و تلاش کنند تا صلح و امنیت در کشور تأمین شود.

محمد عظیم در پایان سخنان خود از مردم افغانستان خواست تا با حفظ وحدت و همدلی، در برابر دسایس دشمنان کشور ایستادگی کرده و در شکوفایی وطن خود سهیم شوند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
28
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
442
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی