رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
  • السبت ۳ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 20 January

اداره کل اتباع و امور مهاجرین استانداری خراسان رضوی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیش از ۷۱ هزار دانش آموز تبعه خارجی در این استان از تحصیل بهره‌مند شدند. در این اطلاعیه از مراجعه حداکثری  ۹۳ درصد پناهندگان افغانستانی به دفاتر کفالت اقامت و اشتغال جهت دریافت کارت های آمایش۱۱خبر داده شد. تکمیل و […]

اداره کل اتباع و امور مهاجرین استانداری خراسان رضوی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیش از ۷۱ هزار دانش آموز تبعه خارجی در این استان از تحصیل بهره‌مند شدند.

در این اطلاعیه از مراجعه حداکثری  ۹۳ درصد پناهندگان افغانستانی به دفاتر کفالت اقامت و اشتغال جهت دریافت کارت های آمایش۱۱خبر داده شد.

تکمیل و بروز رسانی اطلاعات شخصی پناهندگان جهت درج در پرونده در راستای اجرای طرح آمایش ۱۱، افزایش گروه‌های شامل تخفیف از ۱۳ به ۱۶ گروه ، تعیین فرصت مراجعه برای دارندگان کارتهای آمایش ۷ و ۸ و ۹ به دفاتر کفالت و قانونمند نمودن حضور خود در استان خراسان رضوی از دیگر اقدامات استانداری خراسان رضوی بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اتباع و امور مهاجرین استان خراسان رضوی همچنین از صدور ۴۵۰۰۰ فقره مجوز اشتغال برای پناهندگان دارای کارت آمایش معتبر و افزایش رشته‌های شغلی مورد نیاز اتباع خارجی خبر داد.

ایجاد تسهیلات برای شرکت نخبگان پناهنده در المپیادها و همایش‌های علمی فرهنگی و ورزشی، صدور دفترچه بیمه سلامت و ارایه خدمات درمانی در مراکز بیمارستان‌های طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی، برنامه ریزی و هماهنگی جهت اعزام ۲۵۰۰۰ نفر از پناهندگان افغانستانی به عتبات عالیات از دیگر برنامه‌های این اداره بوده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
26
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
440
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی