رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 22 April

«اسکات والکر» فرماندار ایالت ویسکانسین آمریکا بعد از بازگشت از سفر به خاورمیانه اعلام کرد: نیاز است تا نیروهای آمریکایی در کشورهایی مانند افغانستان  حضور دائمی داشته باشند. والکر افزود: در بعضی از این کشورها نیاز است که آمریکا حضور دائمی داشته باشد، اما اینکه تعداد نظامیان آمریکا در این کشورها چه اندازه باشد من اطلاعی ندارم. […]

«اسکات والکر» فرماندار ایالت ویسکانسین آمریکا بعد از بازگشت از سفر به خاورمیانه اعلام کرد: نیاز است تا نیروهای آمریکایی در کشورهایی مانند افغانستان  حضور دائمی داشته باشند.

والکر افزود: در بعضی از این کشورها نیاز است که آمریکا حضور دائمی داشته باشد، اما اینکه تعداد نظامیان آمریکا در این کشورها چه اندازه باشد من اطلاعی ندارم.

فرماندار ویسکانسین خطراتی که در افغانستان وجود دارد را ناشی از حضور القاعده،‌ طالبان و داعش و سایر گروه‌های تروریستی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: اگر به آنها اجازه داده شود در مکان‌هایی مثل افغانستان رشد کنند،‌ این کشور تبدیل به مکانی برای آموزش و برنامه‌ریزی گروه‌های تروریستی خواهد شد.

والکر با اشاره با اینکه هدف بسیاری از این گروه‌ها سرنگونی دولت افغانستان نیست،‌ افزود: آنها به دنبال ضربه زدن به آمریکا هستند و من ترجیع می‌دهیم که آنها در خاک افغانستان سرکوب شوند تا اینکه بخواهیم با آنها در آمریکا مواجه شویم.

یواس تودی نوشت: فرماندار ویسکانسین به تازگی از چندین کشور خاورمیانه مانند کویت، امارات متحده عربی و همچنین افغانستان دیدار و با مقامات این کشورها رایزنی کرده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
119
روز مانده
روز استقلال افغانستان
6
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
299
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
348
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی