رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الإثنين ۶ رمضان ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 21 May

«یوسف فتح‌الهی» مدیر عامل شرکت اریس سازه پارسیان «سناتور» در پنجمین محفل دیدار آشنا به بیان فعالیت‌های شرکت سناتور و آشنایی خود از کارآفرین برتر افغانستانی پرداخت. فعالیت کارآفرین برتر افغانستان در صنعت ریخته‌گری مدیر عامل شرکت سناتور در این محفل با اشاره به وضعیت صنعت ریخته‌گری در جهان گفت: صنعت ریخته‌گری در ایران و کشور چین […]

«یوسف فتح‌الهی» مدیر عامل شرکت اریس سازه پارسیان «سناتور» در پنجمین محفل دیدار آشنا به بیان فعالیت‌های شرکت سناتور و آشنایی خود از کارآفرین برتر افغانستانی پرداخت.

فعالیت کارآفرین برتر افغانستان در صنعت ریخته‌گری

مدیر عامل شرکت سناتور در این محفل با اشاره به وضعیت صنعت ریخته‌گری در جهان گفت: صنعت ریخته‌گری در ایران و کشور چین است و از کشورهای اروپایی رانده شده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های کارآفرین برتر افغانستان در صنعت ریخته گری گفت: وقتی با آقای موسوی آشنا شدم و فهمیدم که وی افغانستانی است بسیار خوشحال شدم پشتکار و اراده آقای موسوی مثال زدنی است و در هر زمینه‌ای فعالیت کند قطعا موفق خواهد شد.

تقدیر از کارآفرینان برتر افغانستان 

پنجمین محفل دیدار آشنا با تقدیر از دو دهه فعالیت‌ اقتصادی و صنعتی مهاجرین افغانستانی روز گذشته  برگزار شد.

«ارایه خدمات و قوانین جمهوری اسلامی ایران برای سرمایه‌گذاری» و «بررسی مشکلات تجار ایران و افغانستان» و «ارایه راهکار برای حل مشکلات» با حضور مسئولان اتاق تجارت و بازرگانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

تقدیر از سید مهدی موسوی کارآفرین برتر افغانستان

در این محفل که با حضور جمعی از فرهیختگان و شخصیت‌های ادیب و مسئولان سیاسی و اقتصادی ایران و افغانستان برگزار شد از دو دهه تلاش، فعالیت و مدیریت «سید مهدی موسوی» در عرصه‌های اقتصادی، صنعتی، اشتغال و کارآفرینی تجلیل به عمل آمد.

در پایان این مراسم از 3 کارآفرین برتر افغانستانی در عرصه صنعت از جمله «عبدالقیوم بیانی» هنرمند و طلاکوب مقیم اصفهان و «حسین علی اسماعیلی» و «برادران محمدی» تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
90
روز مانده
روز استقلال افغانستان
23
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
270
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
319
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی