رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۵ رمضان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 20 May

«اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان، شب گذشته از حوزه دهم امنیتی پلیس در شهر دیدن کرد و در جریان روند کاری، وضعیت معیشتی و بهداشت و خانواده سربازان و مشکلات کادر این حوزه قرار گرفت. در این بازدید، «محمدسالم احساس» فرمانده امنیتی کابل، ضمن قدردانی از حمایت و پشتیبانی اشرف غنی از نیروهای امنیتی و دفاعی […]

«اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان، شب گذشته از حوزه دهم امنیتی پلیس در شهر دیدن کرد و در جریان روند کاری، وضعیت معیشتی و بهداشت و خانواده سربازان و مشکلات کادر این حوزه قرار گرفت.

در این بازدید، «محمدسالم احساس» فرمانده امنیتی کابل، ضمن قدردانی از حمایت و پشتیبانی اشرف غنی از نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان، در خصوص وضعیت کاری این حوزه گزارشی را ارائه کرد.

اشرف غنی جانفشانی‌های نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان را در امر مبارزه با تروریسم، باندهای مافیا، مواد مخدر و آدم‌ربایی، ستایش و بر تسریع فعالیت‌های پلیس تأکید کرد.

وی ضمن بررسی وضعیت کاری و معیشتی پرسنل حوزه دهم امنیتی کابل، به مسئولان دستور داد تا در همکاری و مساعدت با نهادهای مربوطه، جهت تأمین امنیت بهتر شهروندان تلاش بیشتر به خرج دهند و همکاری و نقش مردم را در این زمینه مهم و ارزنده قلمداد کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
91
روز مانده
روز استقلال افغانستان
22
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
271
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
320
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی