رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۶ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 22 April

«ضمیر کابلوف» نماینده ویژه پوتین در افغانستان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه اظهار داشت: من صلح را در آینده این کشور می‌بینم، اما باید شرایطی در این رابطه فراهم گردد. وی افزود: اولین موضوع این است که یک آینده صلح آمیز باید امروز ساخته شود. اگر در کمک‌های بین‌المللی تغییری بوجود نیاید و این […]

«ضمیر کابلوف» نماینده ویژه پوتین در افغانستان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه اظهار داشت: من صلح را در آینده این کشور می‌بینم، اما باید شرایطی در این رابطه فراهم گردد.

وی افزود: اولین موضوع این است که یک آینده صلح آمیز باید امروز ساخته شود. اگر در کمک‌های بین‌المللی تغییری بوجود نیاید و این کمک‌ها به افغانستان منجر به تقویت دولت، اقتصاد و ارتش نشود، افغانستان هیچ آینده‌ای ندارد.

نماینده ویژه پوتین در در امور افغانستان گفت: افغانستان در ۲۰ سال آینده ناپدید خواهد شد و از هم پاشیده می‌شود و ما بدنبال این اتفاق نیستیم و این برخلاف منافع کشور من و تمامی منطقه است.

کابلوف در بخش دیگری از این مصاحبه خاطر نشان کرد: این موضوع می‌تواند بسیار خطرناک باشد و ما اعتقاد داریم اگر این سه عامل در کنار هم تقویت شوند، صلح در افغانستان ایجاد می شود و در غیر این صورت افغانستان از روی نقشه محو خواهد شد، جنگ همه علیه همه رخ خواهد داد و بخش‌های از کشور اعلام استقلال خواهند کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
119
روز مانده
روز استقلال افغانستان
6
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
299
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
348
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی