رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
  • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 March

«نصیر احمد اندیشه» معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه افغانستان برای آماده‌سازی مقدمات صدور گذرنامه الکترونیکی برای مهاجرین از کنسولگری این کشور در مشهد بازدید کرد. «نصیر احمد اندیشه» معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه افغانستان به منظور بررسی و آماده‌سازی مقدمات صدور گذرنامه‌های الکترونیکی برای مهاجرین افغانستانی مقیم ایران از کنسولگری افغانستان […]

«نصیر احمد اندیشه» معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه افغانستان برای آماده‌سازی مقدمات صدور گذرنامه الکترونیکی برای مهاجرین از کنسولگری این کشور در مشهد بازدید کرد.

«نصیر احمد اندیشه» معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه افغانستان به منظور بررسی و آماده‌سازی مقدمات صدور گذرنامه‌های الکترونیکی برای مهاجرین افغانستانی مقیم ایران از کنسولگری افغانستان در مشهد بازدید کرد.

اندیشه چندی قبل در تماس با نصیر احمد نور سفیر افغانستان در تهران، سید نورالله راغی و عبدالرحیم نیکپور سرکنسول‌های افغانستان در شهرهای مشهد و زاهدان گفته بود که کابینه این کشور طرح توزیع گذرنامه‌های الکترونیکی به مهاجرین افغان در کشورهای ایران و پاکستان را  تأیید کرده است.

این در حالی است که مسئله عدم پذیرش گذرنامه‌های غیرالکترونیک توسط دولت ایران و الزام صدور این پاسپورت‌ها در افغانستان به یکی از دغدغه‌های مهاجرین افغانستانی ساکن ایران به ویژه دانشجویان و بانوان تبدیل شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
148
روز مانده
روز استقلال افغانستان
35
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
328
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
377
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی