رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 25 April

تعدادی از شهروندان هرات از بسته شدن جاده‌های داخل شهر به دلیل سفر رئیس اجرایی و تعدادی از مقام‌های دولتی به شدت انتقاد می‌کنند. صبح امروز داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور به همراه چند تن از اعضای کابینه و نمایندگان مجلس برای افتتاح سومین نمایشگاه صنایع داخلی به هرات آمد. به همین دلیل جاده‌های […]

تعدادی از شهروندان هرات از بسته شدن جاده‌های داخل شهر به دلیل سفر رئیس اجرایی و تعدادی از مقام‌های دولتی به شدت انتقاد می‌کنند.

صبح امروز داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور به همراه چند تن از اعضای کابینه و نمایندگان مجلس برای افتتاح سومین نمایشگاه صنایع داخلی به هرات آمد.

به همین دلیل جاده‌های منتهی به پارک ترقی، ولایت، مجتمع اداری ولایت، دانشگاه و برخی دیگر از مناطق هرات به روی رفت و آمد مسدود شد.

شهروندان هرات می‌گویند که این مسدود سازی جاده‌ها برای آنان مشکلات زیادی را به بار آورده است.

یکی به دانشگاه نرسیده، یکی نتوانسته به موقع مریضش را به شفاخانه برساند، دیگری نتوانست به موقع به محل کارش حاضر شود و برخی‌ها هم نتوانستند به کارهای روزمره خود برسند.

شهروندان هرات با آن‌که این‌گونه سفرها را برای شریک ساختن مشکلات مردم با مقام‌های دولتی مفید می‌دانند اما تاکید دارند که این سفرها نباید باعث مختل شدن کارهای روزمره آنان شود.

“عبدالاحد ولی‌زاده” سخنگوی پلیس هرات می‌گوید: با توجه به وضعیت کنونی در کشور، حضور مقام‌های بلند پایه در هرات سبب اجرای احضار درجه یک پلیس و نیروهای امنیتی می‌شود.

وی گفت که، در چوکات این احضارات، تعدادی از جاده‌های مهم شهر تا رفتن این مقام بسته می‌ماند.

این بار اول نیست که مقام بلند پایه‌ای از مرکز کشور به هرات سفر می‌کند.

رئیس جمهور و رولا غنی همسر وی نیز به این ولایت آمده‌اند و چنین مشکلاتی را برای مردم خلق کرده‌اند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
116
روز مانده
روز استقلال افغانستان
3
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
296
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
345
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی