رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 21 August

امینت ملی با پخش خبرنامه‌ای از بازداشت دوتن از اعضای ارشد گروه داعش که مسئولیت حمله بر مسجد امام زمان در غرب کابل را داشته اند، خبر می‌دهد. به نقل از خبر نامه‌ی ریاست عمومی امنیت ملی این دوتن درنتیجه‌ی یک عملیات از سوی مؤظفین امنیتی دستگیر شدند. درخبرنامه آمده است که احسان الله فرزند […]

امینت ملی با پخش خبرنامه‌ای از بازداشت دوتن از اعضای ارشد گروه داعش که مسئولیت حمله بر مسجد امام زمان در غرب کابل را داشته اند، خبر می‌دهد.
به نقل از خبر نامه‌ی ریاست عمومی امنیت ملی این دوتن درنتیجه‌ی یک عملیات از سوی مؤظفین امنیتی دستگیر شدند.
درخبرنامه آمده است که احسان الله فرزند کریم الله، مسئول نظامی گروه تروریستی داعش و عمر فرزند عبدالهادی، مسئول جلب‌وجذب این گروه در شهر کابل، در جریان تحقیق در مورد طراحی و اجرای فعالیت تروریستی‌شان اعتراف کرده‌اند.
به نقل از خبر نامه، افراد بازداشت‌شده در تمام فعالیت‌های تروریستی و حملات گروه داعش در شهر کابل دست داشته و سازماندهی آن‌ها را برعهده داشته اند. با این حال ریاست عمومی امنیت ملی از تمام مردم می‌خواهد تا با نیروهای امنیتی همکاری لازم را انجام داده و ازفعالیت‌های مشکوک اطلاع دهند. درخبر نامه آمده که امنیت ملی برای تأمین امنیت بهتر نیازمند همکاری همه جانبه‌ی مردم است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
2
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
115
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
178
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
227
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی