رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
  • الخميس ۶ ربيع أول ۱۴۴۰
  • 2018 Thursday 15 November

نشستی در کاخ ریاست جمهوری به هدف به‌سازی ساحۀ دشت برچی شهر کابل به رهبری رییس جمهور غنی برگزار گردید. این نشست روز پنج‌شنبه با حضور سرور دانش معاون دوم رییس جمهور، سیعد سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی، احمد نادر نادری مشاور ارشد رییس جمهور در امور روابط عامه و استراتیژیک و عبدالله حبیب‌زی، سرپرست […]

نشستی در کاخ ریاست جمهوری به هدف به‌سازی ساحۀ دشت برچی شهر کابل به رهبری رییس جمهور غنی برگزار گردید.

این نشست روز پنج‌شنبه با حضور سرور دانش معاون دوم رییس جمهور، سیعد سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی، احمد نادر نادری مشاور ارشد رییس جمهور در امور روابط عامه و استراتیژیک و عبدالله حبیب‌زی، سرپرست شهرداری کابل برگزار گردیده‌است.

در خبرنامۀ ارگ آمده‌است که در این جلسه عبدالله حبیب‌زی، سرپرست شهرداری کابل در رابطه به چالش‌های عمده، فرصت‌ها و طرح‌های آینده در این خصوص به گونۀ تفصیلی معلومات داد.

آقای حبیب‌زی در مورد مشکلات ترافیکی، ازدحام و ضرورت سرک‌های فرعی در ساحۀ دشت برچی نیز به جلسه معلومات داده‌است.

هم‌چنان خبرنامۀ ارگ می‌افزاید که اشتراک‌کننده‌گان جلسه از طرح متذکره استقبال کردند و تاکید نمودند تا طرح به‌سازی ساحۀ دشت برچی اولویت‌بندی شود و تمرکز بیش‌تر روی موضوعات عاجل صورت گیرد.

اعضای جلسه یادآور شده‌اند که برای عملی‌شدن طرح یادشده با مردم محل و نهادهای مدنی مشوره صورت گیرد تا این طرح از جنبۀ عملی و تطبیقی برخوردار شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
88
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
201
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
92
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
141
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی