رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
  • السبت ۹ صفر ۱۴۴۰
  • 2018 Saturday 20 October
وزارت احیا و انکشاف دهات در ولایت ننگرهار

بهره‌برداری ۷۴ پروژه‌ی انکشافی در ولایت ننگرهار

مسئول ساحوی برنامه‌ی همبستگی ملی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولایت ننگرهار می‌گوید که اخیراً ۷۴ پروژه‌ی انکشافی با هزینه‌یی بیش از ۱۲۳ میلیون افغانی در ولسوالی‌های بهسود، کامه و سرخ‌رود این ولایت تکمیل و به بهره‌برداری سپرده شده است. ریاست رسانه‌های برنامه‌ی همبستگی ملی وزارت احیا و انکشاف دهات، با نشر خبر نامه‌یی […]

مسئول ساحوی برنامه‌ی همبستگی ملی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولایت ننگرهار می‌گوید که اخیراً ۷۴ پروژه‌ی انکشافی با هزینه‌یی بیش از ۱۲۳ میلیون افغانی در ولسوالی‌های بهسود، کامه و سرخ‌رود این ولایت تکمیل و به بهره‌برداری سپرده شده است.
ریاست رسانه‌های برنامه‌ی همبستگی ملی وزارت احیا و انکشاف دهات، با نشر خبر نامه‌یی گفته است که این پروژه‌ها شامل اعمارکانال آبیاری برای ۲۶۵ جریب زمین، دیوارهای محافظوی به‌طول ۳۸۸۵ متر، ۸۸ عدد پلچک، دیوارهای استنادی به‌طول ۶۱۷۳ متر، مرکز اجتماعی، جوی کنار سرک به‌طول ۷۰۰ متر، پخته‌کاری راه‌های پیاده‌رو به‌طول ۴۸۰۸ متر، احداث و جغل‌اندازی بیش از ۱۴ کیلومتر سرک، تمدید شبکه‌ی آب آشامیدنی به‌طول ۴۱۵۹ متر و حفر۱۲ حلقه چاه آب آشامیدنی با نصب بمبه‌های دستی در آن‌ها می‌باشد.
منبع افزوده که از مزايای این پروژه‌ها حدود ۱۹۸۳۱ خانواده مستفید خواهند شد.
در خبرنامه آمده که برنامه‌ی همبستگی ملی ۱۸۵۰ روستا را در ولایت ننگرهار تحت پوشش قرار داده و تاکنون ۴۷۷۶ پروژه را در سکتورهای مختلف تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار داده است.
هم‌چنان بیش از ۳۸۹ پروژه‌ی ديگر در این ولایت تحت كار می‌باشد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
62
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
175
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
118
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
167
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی