رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۴ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 20 April

«سرور دانش» معاون رئیس جمهور افغانستان و رئیس کمیته قوانین در این جلسه گفت که اصلاح و بازنگری در مقرره تنظیم بورس های غیر نظامی به منظور تأمین عدالت و شفافیت در توزیع بورسیه‌های تحصیلی یک ضرورت مبرم است. دفتر مطبوعاتی سرور دانش اعلام کرد که وزارت‌خانه‌ها و ادارات دولتی مکلف‌اند که در توزیع بورس‌های […]

«سرور دانش» معاون رئیس جمهور افغانستان و رئیس کمیته قوانین در این جلسه گفت که اصلاح و بازنگری در مقرره تنظیم بورس های غیر نظامی به منظور تأمین عدالت و شفافیت در توزیع بورسیه‌های تحصیلی یک ضرورت مبرم است.

دفتر مطبوعاتی سرور دانش اعلام کرد که وزارت‌خانه‌ها و ادارات دولتی مکلف‌اند که در توزیع بورس‌های تحصیلی معیارهای علمی و قانونی را جداً رعایت کنند تا همه واجدین شرایط، به صورت عادلانه و شفاف از فرصت بورس‌های تحصیلی استفاده کنند.

پس از بررسی و ارائه نظرات کارشناسی اعضای جلسه کمیته قوانین، سرانجام بودجه بورسیه‌های تحصیلی غیر نظامی را تأکید کرد و مقرر شد که وزارت دادگستری پس از تنظیم اصلاحات پیشنهادی، این طرح را جهت طی مراحل قانونی به کابینه ارائه کند.

بودجه تنظیم بورس‌های تحصیلی غیر‌نظامی به هدف توزیع بورس‌های تحصیلی با رعایت عدالت، شفافیت، شایستگی، ارتقای ظرفیت کادرهای فنی و ایجاد هماهنگی بین ادارات مسئول در توزیع بورس‌های تحصیلی در۶ فصل و ۳۵ ماده ترتیب و تنظیم شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
121
روز مانده
روز استقلال افغانستان
8
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
301
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
350
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی