رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

«رضا ملکی» رایزن فرهنگی ایران در افغانستان، اظهار کرد: با هماهنگی وزارت معارف افغانستان، تلاش می‌کنیم تا بر اساس تفاهمنامه‌ای در خصوص سوادآموزی و برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی برای معلمان افغانستان گام‌های مؤثری برداشته شود. «رضا ملکی»در دیدار با «فیروزالدین ثاقب»، رئیس اداره معارف ولایت سمنگان با اشاره به ظرفیت‌های علمی و فرهنگی وزارت آموزش و […]

«رضا ملکی» رایزن فرهنگی ایران در افغانستان، اظهار کرد: با هماهنگی وزارت معارف افغانستان، تلاش می‌کنیم تا بر اساس تفاهمنامه‌ای در خصوص سوادآموزی و برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی برای معلمان افغانستان گام‌های مؤثری برداشته شود.

«رضا ملکی»در دیدار با «فیروزالدین ثاقب»، رئیس اداره معارف ولایت سمنگان با اشاره به ظرفیت‌های علمی و فرهنگی وزارت آموزش و پروش ایران، اظهار کرد: با هماهنگی که با وزارت معارف افغانستان در حال انجام است، تلاش می‌کنیم تا بر اساس تفاهمنامه‌ای تنظم خواهد شود.

وی در خصوص این تفاهنامه خاطرنشان کرد: در این تفاهمنامه سعی می کنیم در خصوص سوادآموزی و برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی برای معلمان افعانستان گام‌های مؤثری برداشته شود.

پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نوشت، «فیروزالدین ثاقب»، رئیس اداره معارف ولایت سمنگان  طی گزارش اعلام کرد که ولایت بلغ 239 مکتب ابتدایی و مدرسه و دبیرستان دارد و 118 هزار دانش‌آموز در این ولایت زیر نظر 3 هزار و 300 معلم مشغول تحصیل هستند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
115
روز مانده
روز استقلال افغانستان
2
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
295
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
344
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی