رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۵ رمضان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 20 May

دبیرکل فدراسیون فوتبال افغانستان در جریان نشست خبری روز گذشته در فدراسیون فوتبال افغانستان، ضمن صحبت در خصوص برنامه های توسعه ای فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و سفر پیتر شگرت به کابل و حضور وی در برنامه انتخابات یکی از نامزدان ریاست فدراسیون فوتبال گزارش داد. پیتر شگرت سرمربی سابق […]

دبیرکل فدراسیون فوتبال افغانستان در جریان نشست خبری روز گذشته در فدراسیون فوتبال افغانستان، ضمن صحبت در خصوص برنامه های توسعه ای فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و سفر پیتر شگرت به کابل و حضور وی در برنامه انتخابات یکی از نامزدان ریاست فدراسیون فوتبال گزارش داد.

پیتر شگرت سرمربی سابق تیم مل فوتبال افغانستان از چند روز گذشته به دعوت هارون پوپل یکی از نامزدان انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال وارد کابل شده است.

حضور شگرت که حالا هیچ سمتی در فوتبال افغانستان ندارد، باعث واکنش مقامات فوتبالی افغانستان شده است.

 آقازاده با اشاره به اتفاقات اخیر روند برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، گفت: کمیته اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال در ماه آوریل در خصوص انتخابات و فوتبال افغانستان تصمیم گیری خواهد کرد.

وی گفت: اتفاقات و رخدادهای اخیر ایجاد شده توسط هارون پوپل، فیفا را شوکه کرده است  وی گفته فیفا تمامی برنامه های این کاندید را مغایر اساسنامه جهانی فیفا و فدراسیون فوتبال افغانستان خوانده است.

دبیر کل فدراسیون فوتبال افغانستان حضور پیتر شگرت سرمربی سابق تیم ملی فوتبال افغانستان در برنامه های انتخاباتی  هارون پوپل را یک کار غیر حرفه ای خطاب کرد و با انتقاد از حضور بی موقع و بی ربط او در افغانستان گفت: متاسفم که یک مربی که خود را حرفه ای می‌گیرد، آمده و بصورت غیر حرفه ای در کاری که مربوط وی نمی شود، دخالت می کند ما بصورت کتبی این موضوع را با فیفا در میان گذاشته و کمیته قضایی فیفا روی این مورد نیز تصمیم خواهد گرفت.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
91
روز مانده
روز استقلال افغانستان
22
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
271
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
320
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی