رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 18 March

«حجت الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد» عضو شورای اسلامی شهر بیرجند روز گذشته در جشنواره فوتبال پسران افغان مقیم استان های خراسان جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان در بیرجند افزود: ملت افغانستان و ایران با یکدیگر از گذشته مشترکات فراوان داشته و امت واحده هستند. وی بیان کرد: همچنین دشمن مشترک هر 2 کشور، استکبار […]

«حجت الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد» عضو شورای اسلامی شهر بیرجند روز گذشته در جشنواره فوتبال پسران افغان مقیم استان های خراسان جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان در بیرجند افزود: ملت افغانستان و ایران با یکدیگر از گذشته مشترکات فراوان داشته و امت واحده هستند.

وی بیان کرد: همچنین دشمن مشترک هر 2 کشور، استکبار جهانی و در راس آن ایالات متحده آمریکا و صهیونیست هاست.

وی گفت: آمریکای جهانخوار دشمن واقعی همه مسلمانان جهان است و آنچه بر ما لازم است، حفظ وحدت کلمه و تقویت امت واحده خود است.

عضو شورای شهر بیرجند اضافه کرد: ما به عنوان مسلمان باید ناهنجاری هایی را که به وحدت مسلمانان ضربه می زند، رفع کرده و زمینه همدلی و همگرایی امت اسلامی بویژه ملت ایران و افغانستان را فراهم کنیم.

وی گفت: برگزاری این جشنواره اقدام خوبی برای همگرایی و تقویت وحدت هرچه بیشتر ملت افغانستان و ایران است.

جشنواره فوتبال پسران افغان مقیم استان های خراسان جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان با حضور 16 تیم از استان های یادشده و شرکت 100 فوتبال آموز افغان با هدف شناسایی جمعیت افغان بیرجند، معرفی مردم افغان و سوق دادن توجه مسئولان به این قشر برگزار شد.

ایرنا نوشت: جشنواره یادشده شکل رقابتی و مسابقه نداشته و با هدف فرهنگی و شناسایی استعدادهای اتباع افغان برگزار شد.

اخبار مرتبطاخبار تصادفی