رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 18 March

مقامات محلی زابل می‏گویند که بر اثر برخورد یک بس‏ مسافربری ۳۰۳ با یک تیلر در شاهراه کابل – قندهار، ۳۸ تن کشته و بیش از ۲۰ تن دیگر زخمی شده اند. شریف الله ناصری، سخنگوی والی زابل در تماس تلفونی با آوا تصریح کرد که این رویداد حوالی ساعت ۶:۳۰ صبح امروز (یکشنبه) در […]

مقامات محلی زابل می‏گویند که بر اثر برخورد یک بس‏ مسافربری ۳۰۳ با یک تیلر در شاهراه کابل – قندهار، ۳۸ تن کشته و بیش از ۲۰ تن دیگر زخمی شده اند.
شریف الله ناصری، سخنگوی والی زابل در تماس تلفونی با آوا تصریح کرد که این رویداد حوالی ساعت ۶:۳۰ صبح امروز (یکشنبه) در منطقه جلدک مربوط ولایت زابل بوقوع پیوسته است.
آقای ناصری یاد آور شد که تمامی تلفات این رویداد سرنشینان بس مسافربری هستند که در اثر سوختگی و جراحات وارده جان داده و یا زخمی شده اند.
او تصریح کرد که هر دو واسطه نقلیه در این رویداد بصورت کامل از بین رفته اند.
براساس گفته های سخنگوی والی زابل؛ چگونگی وقوع این رویداد تا هنوز روشن نیست و تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.
این نخستین بار نیست که در این شاهراه حادثه ترافیکی رخ میدهد بلکه این شاهراه در جریان چند سال گذشته پر حادثه‌ترین جاده در کشور دانسته شده است.
سرعت بیش از حد موترها، کم عرض بودن جاده‌ها، نبود علایم ترافیکی، خرابی جاده‌ها و بی توجهی‌ راننده گان از عوامل اصلی این گونه رویدادهای خونین دانسته می‏شود.

اخبار مرتبطاخبار تصادفی