رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
  • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 March

«محمد اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی روز گذشته در افغانستان، این عمل جنایت‎کارانه را دشمنی علیه مردم و بشریت دانست و تأکید کرد: عاملان  این جنایت در هیچ نقطه افغانستان در امان نخواهند ماند. رئیس جمهور افغانستان در پیامی جداگانه حمله تروریستی شب گذشته در قندهار را محکوم و  ضمن تقبیح این […]

«محمد اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی روز گذشته در افغانستان، این عمل جنایت‎کارانه را دشمنی علیه مردم و بشریت دانست و تأکید کرد: عاملان  این جنایت در هیچ نقطه افغانستان در امان نخواهند ماند.

رئیس جمهور افغانستان در پیامی جداگانه حمله تروریستی شب گذشته در قندهار را محکوم و  ضمن تقبیح این حمله وحشیانه گفت: دشمنان ثبات و ترقی افغانستان، با انجام چنین اعمال تروریستی نمی‌توانند اعتماد و اراده قوی مردم ما را در راستای آبادانی و پیشرفت کشور ضعیف سازند.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری افغانستان نوشت: رئیس‌جمهور افغانستان به مسئولان مربوطه دستور داد که از تمام امکانات به منظور درمان زخمی‌های این حوادث استفاده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکنند.

در حمله انتحاری ولایت هلمند 4 نفر کشته و 7 نفر دیگر زخمی شده‌اند، همچنین در حمله به دارالامان کابل 45 نفر کشته و 157 نفر زخمی شدند.

شب گذشته نیز در حمله انتحاری به میهمان‌سرای در قندهار شماری از مقامات بلندپایه و مأموران دولتی قندهار و دیپلمات‌های امارات متحده عربی، کشته و زخمی شدند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
148
روز مانده
روز استقلال افغانستان
35
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
328
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
377
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی