رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
  • الخميس ۹ محرم ۱۴۴۰
  • 2018 Thursday 20 September

«عبدالله عبدالله» رئیس اجرائیه افغانستان با شماری از جوانان و دانشجویان شهرستان‌های سه‌گانه خوست٬ فرنگ و گذرگاه نور ولایت بغلان دیدار و گفت‌وگو کرد. عبدالله در این دیدار با اشاره به اینکه توسعه متوازن پایه‌های نظام را تقویت می‌کند، گفت: تبیعض، بی‌عدالتی و انحصار قدرت سبب ضعف حکومت می‌شود. ما خود را متعهد به برآورده […]

«عبدالله عبدالله» رئیس اجرائیه افغانستان با شماری از جوانان و دانشجویان شهرستان‌های سه‌گانه خوست٬ فرنگ و گذرگاه نور ولایت بغلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

عبدالله در این دیدار با اشاره به اینکه توسعه متوازن پایه‌های نظام را تقویت می‌کند، گفت: تبیعض، بی‌عدالتی و انحصار قدرت سبب ضعف حکومت می‌شود. ما خود را متعهد به برآورده شدن خواسته‌ها و توقعات قانونی مردم افغانستان می‌دانیم.

رئیس اجرائیه افغانستان از نقش و سهم ساکنان ولایت بغلان به ویژه شهرستان‌های سه‌گانه خوست٬ فرنگ و گذرگاه نو در دوران جهاد و مقاومت و پس از آن در مناسبت‌های کلان ملی به نیکویی یاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: اولویت‌ها و توقعات مردم افغانستان را مدنظر داریم تا همگان جایگاه خود را در تصمیم‌های ملی دریابند.

عبدالله همچنین در خصوص ایجاد شهرستان مورد نظر نیز گفت که این مسأله را در سطح حکومت پیگیری می‌کند.

وی همچنین وعده داد تا در خصوص پروژه‌های عمرانی، احداث ساختمان مدارس دخترانه، کاریابی و سایر موارد همکاری کند.

جوانان و دانشجویان این شهرستان‌ها نیز در این دیدار درخواست‌ها و پیشنهادات خود را در قسمت ایجاد یک شهرستان جدید، راه اندازی پروژه‌های عمرانی، تهدیدهای امنیتی در آغاز فصل جنگ و ارائه خدمات بهتر مطرح کردند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
32
روز گذشته
روز استقلال افغانستان
145
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
148
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
197
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی