رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
  • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 March

مسؤولان و برگزار کنندگان نمایشگاه مشترک بازرگانی افغانستان- ایران در مزارشریف می‌گویند که برگزاری این نمایشگاه نتایج خوبی در بخش معرفی کالاهای بازرگانی دو کشور داشته و تاکنون حدود ۱۰ قرارداد به ارزش ۲ میلیون دالر آمریکایی میان بازرگانان افغانستان و ایران عقد شده است. آرش یونسی، رییس اتاق تجارت و صنایع ولایت بلخ می‌گوید، […]

مسؤولان و برگزار کنندگان نمایشگاه مشترک بازرگانی افغانستان- ایران در مزارشریف می‌گویند که برگزاری این نمایشگاه نتایج خوبی در بخش معرفی کالاهای بازرگانی دو کشور داشته و تاکنون حدود ۱۰ قرارداد به ارزش ۲ میلیون دالر آمریکایی میان بازرگانان افغانستان و ایران عقد شده است.

آرش یونسی، رییس اتاق تجارت و صنایع ولایت بلخ می‌گوید، در این نمایشگاه بازرگانان ایرانی تمایل بیشتر برای واردکردن میوه‌های خشک به کشورشان نشان داده‌اند. او این نمایشگاه را پردست‌آورد خوانده می‌گوید که قرار است صادرات افغانستان به ایران بیشتر شود.

علی‌رضا صدرزاده، از برگزارکنندگان ایرانی این نمایشگاه با خوشبینی از نتیجۀ این نمایشگاه می‌گوید که هنوز وقت است در مورد دست آوردهای این نمایشگاه اظهارنظر داشته باشند، او می‌گوید نتایج نهایی این نمایشگاه پس از ۶ ماه روشن خواهد شد.

نمایشگاه مشترک افغانستان- ایران برای ۴ روز در شهرمزارشریف برگزار شد. در این نمایشگاه در کنار لوازم بهداشتی، مواد ساختمانی و میوۀ خشک کشور نیز به نمایش‌گذاشته شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
148
روز مانده
روز استقلال افغانستان
35
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
328
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
377
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی