رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۴ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 20 April

تادامیچی یاماموتو؛ فرستاده خاص سرمنشی سازمان ملل متحد برای افغانستان، به پاکستان سفر کرده است. تادامیچی یاماموتو؛ فرستاده خاص سرمنشی سازمان ملل متحد برای افغانستان، برای گفتگو با مقام‌های پاکستانی درباره مسایل امنیتی، تامین صلح در افغانستان و همکاری‌های منطقه‌ای به اسلام‌آباد رفته است. دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان، یوناما، با اعلام این […]

تادامیچی یاماموتو؛ فرستاده خاص سرمنشی سازمان ملل متحد برای افغانستان، به پاکستان سفر کرده است.

تادامیچی یاماموتو؛ فرستاده خاص سرمنشی سازمان ملل متحد برای افغانستان، برای گفتگو با مقام‌های پاکستانی درباره مسایل امنیتی، تامین صلح در افغانستان و همکاری‌های منطقه‌ای به اسلام‌آباد رفته است.

دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان، یوناما، با اعلام این خبر در صفحه فیس‌بوک خود نوشته : آقای یاماموتو روز پنج‌شنبه به اسلام‌آباد رفته است.

یوناما جزییات بیشتری در باره این سفر ارایه نکرده اما گفته : هدف اصلی سفر تدامیچی یاماموتو به اسلام‌آباد گفتگو با مقام‌های پاکستانی در باره مسایل امنیتی، صلح و همکاری‌های منطقه‌ای است.

یوناما می‌افزاید : آقای یاماموتو روز پنج‌شنبه با اعزاز چودری، وزیر امور خارجه و سرتاج عزیز مشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان دیدار و گفتگو کرده است.

جزییاتی درباره این دیدار و گفتگو ارایه نشده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
121
روز مانده
روز استقلال افغانستان
8
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
301
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
350
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی