رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۴ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 20 April

«قمر‌جاوید باجواه» فرمانده ارتش پاکستان گفت: عملیات بدون امتیاز علیه تروریسم ادامه خواهد یافت و نظارت بر مرز مشترک با افغانستان را بیشتر خواهیم کرد. باجواه ضمن بازدید از مرکز فرماندهی ارتش در پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخواه تأکید کرد: باید تروریست‌ها را در مناطق دورافتاده نیز پاکسازی کنیم و به هر قیمتی ارتباط شبه‌نظامیان با […]

«قمر‌جاوید باجواه» فرمانده ارتش پاکستان گفت: عملیات بدون امتیاز علیه تروریسم ادامه خواهد یافت و نظارت بر مرز مشترک با افغانستان را بیشتر خواهیم کرد.

باجواه ضمن بازدید از مرکز فرماندهی ارتش در پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخواه تأکید کرد: باید تروریست‌ها را در مناطق دورافتاده نیز پاکسازی کنیم و به هر قیمتی ارتباط شبه‌نظامیان با حامیان آنها قطع شود.

به گزارش داون، وی افزود: هرچند عملیات ارتش علیه تروریسم به طول می‌انجامد اما تا پاکسازی کامل شبه‌نظامیان ادامه می‌یابد.

باجواه اظهار داشت: برای بهبود وضعیت اقتصادی و بازسازی مناطق قبایلی با مردم محلی و دولت همکاری می‌کنیم.

فرمانده ارتش پاکستان دستور داد نظارت بیشتری بر مرزهای مشترک صورت گیرد و از عبور و مرور شبه‌نظامیان در این مناطق حساس جلوگیری به عمل آید.

باجواه مدیریت مرز مشترک با افغانستان را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: نظارت بر این مرز بدون همکاری دولت کابل امکان‌پذیر نیست اما با این وجود در اولویت ارتش قرار دارد.

وی افزود: پاکستان و افغانستان باید مدیریت بر مناطق مرزی تحت کنترل خود را بیشتر کنند تا از عبور و مرور شبه‌نظامیان در این مرز جلوگیری شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
121
روز مانده
روز استقلال افغانستان
8
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
301
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
350
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی