رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 25 April

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، «جمیل لطف الله نسبی» مدرس بین المللی تنیس روی میز ایران اوایل سال جاری برای تشکیل کلاس آموزش مربیگری و تدریس ملی پوشان افغانستان به این کشور اعزام شده است. لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی ایران به مدت 8 روز به افغانستان اعزام شده و آموزش […]

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، «جمیل لطف الله نسبی» مدرس بین المللی تنیس روی میز ایران اوایل سال جاری برای تشکیل کلاس آموزش مربیگری و تدریس ملی پوشان افغانستان به این کشور اعزام شده است.

لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی ایران به مدت 8 روز به افغانستان اعزام شده و آموزش کلاس مربیگری سطح بین‌المللی و ملی پوشان بخش مردان و زنان این تیم را بر عهده داشته است.

لطف الله نسبی در این مدت کلاس ITTF_PTT L1 را با حضور 17 نفر از مربیان افغانستانی برگزار کرد و در ادامه روش های نوین تنیس روی میز را به 12 ورزشکار ملی پوش این کشور آموزش داد.

لطف الله نسبی ملی پوش سابق تنیس روی میز ایران در مرداد سال 94 به عنوان مدرس بین‌المللی از سوی فدراسیون جهانی(ITTF) انتخاب شد.

ایرنا نوشت: این مربی کردستانی از سال 94 سرمربیگری تیم ملی ایران را عهده دار است و در المپیک 2016 ریو نیز تیم ایران را هدایت و همراهی کرد.

جمیل لطف الله نسبی مسلط بر زبان انگلیسی است و به عنوان تنها مدرس بین‌المللی فدراسیون تنیس روی میز ایران به شمار می‌رود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
116
روز مانده
روز استقلال افغانستان
3
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
296
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
345
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی