رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
  • الخميس ۳ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 19 April
رئیس سازمان جوانان مبارز افغانستان:

مسئولان امنیتی برکنار شوند

سازمان جوانان مبارز افغانستان دوشنبه با راهپیمایی مدنی و طی حرکتی نمادین تابوت دولت وحدت ملی را با شعار «تشیع جنازه دولت ناکارایی وحدت ملی» از منطقه «مسجد عیدگاه» تا «چمن حضوری» بر دوش کشیدند. «امید وطن‌یار» رئیس سازمان جوانان مبارز افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسئولان امنیتی توانایی تأمین امنیت مردم را […]

سازمان جوانان مبارز افغانستان دوشنبه با راهپیمایی مدنی و طی حرکتی نمادین تابوت دولت وحدت ملی را با شعار «تشیع جنازه دولت ناکارایی وحدت ملی» از منطقه «مسجد عیدگاه» تا «چمن حضوری» بر دوش کشیدند.

«امید وطن‌یار» رئیس سازمان جوانان مبارز افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسئولان امنیتی توانایی تأمین امنیت مردم را نداشته و باید از مقام خود برکنار شوند.

عوامل نفوذی در حمله به بیمارستان سردار محمد داوود خان

وطن‌یار با تأکید بر اینکه جامعه جهانی سکوت نکند، افزود: بی‌عدالتی و فساد در بخش‌های امنیتی سبب شده تا سمت‌های نظامی معامله شده و بفروش برسد.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت امنیتی افغانستان و با شعار «مرگ بر جاسوسان ISI» تصریح کرد: حمله به بیمارستان «سردار داوود خان» حمله به تمام مردم افغانستان است که عوامل نفوذی بیگانه در آن نقش مستقیم داشتند.

به سیاست‌های مصلحت‌گرایانه پایان دهید

رئیس سازمان جوانان مبارز افغانستان با تأکید بر اینکه رهبران دولت وحدت ملی به سیاست‌های مصلحت‌گرایانه پایان دهند، توضیح داد: افراد صادق باید جایگزین مسئولان وزارت دفاع، کشور و ریاست امنیت ملی شوند.

امید وطن‌یار دولت وحدت ملی را کارخانه مخالفان‌سازی خواند و گفت: مردم افغانستان باید بدانند که مسئولان کنونی توانایی تأمین امنیت آنها را ندارند.

وطن‌یار در پایان سخنان خود با تأکید بر اینکه جامعه جهانی با مردم افغانستان هم‌صدا شود، افزود: مردم باید وحدت خود را حفظ کرده و به جهان نشان دهند که یک مشت واحد هستند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
122
روز مانده
روز استقلال افغانستان
9
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
302
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
351
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی