رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
  • الخميس ۳ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 19 April

«مهاب نصر» سفیر مصر در افغانستان با «عبدالله عبدالله» رئیس اجرائیه دولت افغانستان در قصر سپیدار دیدار و گفت‌و گو کرد. نصر در این دیدار با بیان این‌که کشورش به عنوان عضو غیر دایمی شورای امنیت سازمان ملل، آماده است تا در مقاطع مختلف از موضع‌گیری های دولت افغانستان حمایت کند، افزود: مصر علاقه‌مند است […]

«مهاب نصر» سفیر مصر در افغانستان با «عبدالله عبدالله» رئیس اجرائیه دولت افغانستان در قصر سپیدار دیدار و گفت‌و گو کرد.

نصر در این دیدار با بیان این‌که کشورش به عنوان عضو غیر دایمی شورای امنیت سازمان ملل، آماده است تا در مقاطع مختلف از موضع‌گیری های دولت افغانستان حمایت کند، افزود: مصر علاقه‌مند است تا بورسیه‌های تحصیلی بیشتری را برای جوانان افغانستان اعطا نماید.

عبدالله، با قدردانی از کمک‌های مصر، ابراز امیدواری کرد که کشورهای منطقه و جهان در هماهنگی و همکاری با دیگر با فایق آمدن بر چالش‌های مشترک، زمینه‌های زندگی بهتر را فراهم نمایند.

وی با بیان اینکه فراهم سازی زمینه‌های بهتر برای اعطای بورسیه‌های آموزشی و تحصیلی، بزرگترین نیاز مردم و به ویژه جوانان افغانستان است از دولت مصر در این رابطه در خواست همکاری کرد.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست اجرائیه دولت افغانستان نوشت: در این ملاقات، ناامنی‌ها در افغانستان، روند گفتگوهای صلح دولت افغانستان با مخالفان مسلح و تقویت روابط ۲ جانبه در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
122
روز مانده
روز استقلال افغانستان
9
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
302
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
351
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی