رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
  • الإثنين ۱۰ ذو القعدة ۱۴۳۹
  • 2018 Monday 23 July

صلاح الدین ربانی ؛ وزیر امورخارجه کشور در نشست وزرای امورخارجه کشورهای عضو ناتو در بروکسل اشتراک خواهد کرد. صلاح الدین ربانی وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی افغانستان، پس از چاشت امروز با اسماعیل اراماز نماینده غیرنظامی ناتو برای افغانستان دیدار و گفتگو کرد. در این ملاقات، آقای اراماز دعوتنامه رسمی از جانب سرمنشی ناتو برای […]

صلاح الدین ربانی ؛ وزیر امورخارجه کشور در نشست وزرای امورخارجه کشورهای عضو ناتو در بروکسل اشتراک خواهد کرد.

صلاح الدین ربانی وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی افغانستان، پس از چاشت امروز با اسماعیل اراماز نماینده غیرنظامی ناتو برای افغانستان دیدار و گفتگو کرد.

در این ملاقات، آقای اراماز دعوتنامه رسمی از جانب سرمنشی ناتو برای شرکت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان در اجلاس وزرای امور خارجه این سازمان را که قرار است اواخر هفته بعد در بروکسل برگزار شود، به ایشان تقدیم نمود.

وزیر امور خارجه نیز نشست یاد شده را برای جمهوری اسلامی افغانستان با اهمیت خوانده، و از آمادگی اش برای اشتراک در آن اجلاس و گزارش دهی از دست آوردهای دولت افغانستان در زمینه های مختلف، خبر داد.

گفتنی است، قرار است به تاریخ ۷ دسمبر، نشست وزرای امورخارجه کشورهای عضو ناتو در بروکسل برگزار شود که در یکی از نشست های این اجلاس، وزرای امورخارجه کشورهای عضو ماموریت حمایت قاطع ناتو، پیشرفت هایی را که در افغانستان پس از نشست سران ناتو در وارسا صورت گرفته و همچنان گام هایی که با در نظرداشت اولیت های این ماموریت باید برداشته شود، مورد بحث و ارزیابی قرار خواهند داد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
27
روز مانده
روز استقلال افغانستان
86
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
207
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
256
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی