رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 25 April

نمایشگاه اختراعات و ابتکارات علمی شاگردان در نمایشگاهی با حضور  وزیر معارف افغانستان، روز گذشته افتتاح شد و این نمایشگاه به مدت 3 روز جهت بازدید علاقمندان باز خواهد بود. «اسدالله حنیف بلخی» وزیر معارف افغانستان در رابطه با آثار این نمایشگاه، گفت:  48 پروژه حاضر که مجموعه از اختراعات و ابتکارات علمی دانش آموزان  […]

نمایشگاه اختراعات و ابتکارات علمی شاگردان در نمایشگاهی با حضور  وزیر معارف افغانستان، روز گذشته افتتاح شد و این نمایشگاه به مدت 3 روز جهت بازدید علاقمندان باز خواهد بود.

«اسدالله حنیف بلخی» وزیر معارف افغانستان در رابطه با آثار این نمایشگاه، گفت:  48 پروژه حاضر که مجموعه از اختراعات و ابتکارات علمی دانش آموزان  دختر و پسر مدارس دولتی و خصوصی شهر کابل است، نشانه استعدادهای جوانان ما بوده که باید به آن رسیدگی شود.

وزیر معارف افغانستان افزود: وزارت معارف در نظر دارد تا بودجه قابل ملاحظه را جهت رسیدگی به پروژه‌های مورد نظر تخصیص دهد تا شاگردان مبتکر ما بتوانند با فراهم آوری سهولت‌های لازم و سایل مورد نظر را که اختراع می‌کنند تهیه نمایند.

ودصم نوشت: در نشستی که به همین مناسبت برگزار شد، «اسدالله حنیف بلخی» وزیر معارف افغانستان، «محمد شفیق صمیم» معاون تعلیمات اسلامی، «سردار محمد رحیمی» معاون سواد‌آموزی وزارت معارف افغانستان و تعدادی وکلای پارلمان و شماری استادان و دانش آموزان شرکت داشتند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
116
روز مانده
روز استقلال افغانستان
3
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
296
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
345
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی