رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 25 April

معاون دوم ریاست اجرایی افغانستان هشدار داد که هدف اصلی افراد وابسته به گروه تروریستی داعش در افغانستان به راه انداختن جنگ مذهبی در این کشور است. «محمد محقق» معاون دوم ریاست اجرایی افغانستان، اظهار داشت: بزرگترین هدف افراد وابسته به گروه تروریستی داعش به راه انداختن جنگ مذهبی در این کشور است. این در […]

معاون دوم ریاست اجرایی افغانستان هشدار داد که هدف اصلی افراد وابسته به گروه تروریستی داعش در افغانستان به راه انداختن جنگ مذهبی در این کشور است.

«محمد محقق» معاون دوم ریاست اجرایی افغانستان، اظهار داشت: بزرگترین هدف افراد وابسته به گروه تروریستی داعش به راه انداختن جنگ مذهبی در این کشور است.

این در حالی است که در هفته‌های اخیر حضور داعش در افغانستان بار دیگر بزرگنمایی شده است.

«سرگی شویگو» وزیر دفاع روسیه در دیدار با همتای ازبکستانی خود گفته بود که حضور دو گروه تروریستی داعش و جبهه فتح الشام (النصره سابق) در افغانستان، مسئله‌ای‌ است که تمام دنیا را تهدید می‌کند.

شویگو اظهارداشت که وضعیت امروز نشان می‌دهد که خطرات کم نمی‌شوند بلکه پس از اعلام موجودیت داعش و جبهه فتح‌الشام در افغانستان، این خطرات هر روز بیشتر می‌شود.

به نظر برخی از کارشناسان، وزیر دفاع روسیه در مورد حضور گروه‌ تروریستی داعش و جبهه النصره در افغانستان هشدار داده است و به نظر می‌رسد که مسکو به دنبال بازگشت به عرصه نظامی در افغانستان است.

این کارشناسان می‌گویند که برخی در افغانستان و خارج از این کشور بدنبال بزرگنمایی داعش در این کشور هستند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
116
روز مانده
روز استقلال افغانستان
3
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
296
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
345
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی