رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأحد ۵ رمضان ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 20 May

اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که هفت تن در پیوند به محکمه‌ی صحرایی یک خانم در ولسوالی چاه‌آب ولایت تخار بازداشت شده‌اند. منیره یوسف‌زاده، سخن‌گوی اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی هم‌چنان می‌گوید خانم ثريا که لت‌وکوب شده بود، روز دوشنبه (۱۶ دلو) با حمايت والی تخار به مركز این ولايت انتقال یافت. وزارت داخله روز یک‌شنبه […]

اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی می‌گوید که هفت تن در پیوند به محکمه‌ی صحرایی یک خانم در ولسوالی چاه‌آب ولایت تخار بازداشت شده‌اند.
منیره یوسف‌زاده، سخن‌گوی اداره‌ی مستقل ارگان‌های محلی هم‌چنان می‌گوید خانم ثريا که لت‌وکوب شده بود، روز دوشنبه (۱۶ دلو) با حمايت والی تخار به مركز این ولايت انتقال یافت.
وزارت داخله روز یک‌شنبه گفت که پولیس سه تنی را که در لت‌وکوب این خانم به‌طور مستقیم دست داشتند، بازداشت کرده است. نجیب دانش‌، سخن‌گوی وزارت داخله گفت حميدالله مامای خانم، جهانگير خسر خانم و عبدالقدير برادر خانم از سوی پولیس بازداشت شده‌اند.
ثریا زنی ۲۲ ساله که به اتهام رابطه‌ی جنسی با یک پسر هفده ساله در یک محکمه‌ی صحرایی در محل زندگی‌اش مورد لت‌وکوب قرار گرفته بود، اکنون خواستار اجرای عدالت در مورد خودش است.
خانم ثریا پس از ضرب‌وشتم در یک خانه زندانی شده بوده است.
در روزهای گذشته، ویدئویی از جریان لت‌وکوب یک خانم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد شماری از مردان دور این خانم حلقه زده و او را به‌شدت لت‌و‌کوب می‌کنند. آن‌ها شعارهای «الله اکبر» سر می‌دادند و شماری نیز به این خانم با عبارت‌های رکیک فحش می‌دادند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
91
روز مانده
روز استقلال افغانستان
22
روز گذشته
سالروز پیروزی مجاهدین
271
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
320
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی