رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۴ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 20 April

«امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان و «محمد اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان این 2 کشور پیام‌های تبریکی برای یکدیگر ارسال کردند. در پیام امامعلی رحمان آمده است: با کمال شادی بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی افغانستان را […]

«امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان و «محمد اشرف غنی» رئیس جمهور افغانستان به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان این 2 کشور پیام‌های تبریکی برای یکدیگر ارسال کردند.

در پیام امامعلی رحمان آمده است: با کمال شادی بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی افغانستان را صمیمانه تبریک می‌گویم.

حسن همجواری و همکاری‌های مفید میان طرفین که در اولویت استراتژی منطقه‌ای تاجیکستان قرار دارند در آینده نیز رشد مطلوبی خواهد یافت.

محمد اشرف غنی نیز در پیام خود روابط دیپلماتیک مستقل و آزاد «کابل» و «دوشنبه» طی 25 سال گذشته را بیانگر اراده سیاسی پایدار و ریشه در عمق تاریخ، فرهنگ و تمدن مشترک دانست که با تکیه بر این واقعیت می‌توان با پیگیری منافع ملی، منطقه‌ای را ایجاد کرد که ره‌آورد آن امنیت، ثبات و توسعه پایدار در منطقه است.

در پیام غنی آمده است: بیست و پنجمین سالگرد برقراری مناسبات دیپلماتیک بین 2 کشور رویداد بزرگی به شمار می‌رود و بدون شک روابط نزدیک میان 2 کشور در فضای تفاهم متقابل ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
121
روز مانده
روز استقلال افغانستان
8
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
301
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
350
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی