رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
  • السبت ۷ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Saturday 24 March

معین وزیر داخله افغانستان  تاکید کرد: اگر کشور های منطقه در یک اقدام هماهنگ علیه تروریزم مقابله نکنند، مبارزه با این پدیده به نتایج ملموسی منتهی نخواهد شد. وزارت امور داخله کشورمان با نشر خبرنامه ای اعلام کرد: مل پاسوال محمد سالم الماس معاون امور محافظتی قوماندانی زون ۱۰۱ آسمایی کابل در کنفرانس دو روزه […]

معین وزیر داخله افغانستان  تاکید کرد: اگر کشور های منطقه در یک اقدام هماهنگ علیه تروریزم مقابله نکنند، مبارزه با این پدیده به نتایج ملموسی منتهی نخواهد شد.

وزارت امور داخله کشورمان با نشر خبرنامه ای اعلام کرد: مل پاسوال محمد سالم الماس معاون امور محافظتی قوماندانی زون ۱۰۱ آسمایی کابل در کنفرانس دو روزه امنیتی در پایتخت چین اشتراک کرده بود.

وی در این کنفرانس با اشاره به تهدید های بالفعل و بالقوه ‌ای که تروریزم و دهشت افگنی متوجه امنیت افغانستان و منطقه نموده است گفت: مبارزه موثر با تروریزم وافراطیت، کار مشترک کشورهای منطقه و جهان است و هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند در این مبارزه پیروز شود.

او افزود: تروریزم یک پدیده فرامرزی بوده و مبارزه با آن نیز مساعی مشترک بین المللی را اقتضا می کند.

معاون زون ۱۰۱ آسمایی کابل، با اشاره به مبارزه نیروهای امنیتی افغانستان با تروریزم و دهشت افگنی، گفت: نیروهای امنیتی افغانستان در این راستا به گونه جدی و قاطع مبارزه می کنند و قربانی های زیادی را نیز متقبل شده اما اگر کشور های منطقه در یک اقدام همآهنگ علیه تروریزم مقابله نکنند، مبارزه با این پدیده به نتایج ملموسی در کوتاه مدت منتهی نخواهد شد.

معاون محافظتی قوماندانی زون ۱۰۱آسمایی کابل، در حاشیه کنفرانس یاد شده با مقامات ارشد پولیس بیجنگ/ پکن به طور جداگانه دیدار نموده و خواستار همکاری آنان با نیروهای پولیس ملی، به ویژه درامر تامین امنیت کابل پایتخت کشور، شد.

در این کنفرانس که به مدت دو روز، به تاریخ ۲۹ و ۳۰ نوامبر سال جاری میلادی، در پایتخت چین برگزار شده بود، مسوولان امنیتی پایتخت های سیزده کشور آسیایی اشتراک نموده و پیرامون بهبود امنیت پایتخت های این کشور ها بحث و تبادل نظر کردند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
148
روز مانده
روز استقلال افغانستان
35
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
328
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
377
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی