رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۴ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 20 April

با تلاش‌ها و پیگیری‌های کنسولگری افغانستان در مشهد بزودی پاسپورت الکترونیکی برای اتباع افغانستانی خصوصا دانشجویان توسط کنسولگری افغانستان در مشهد صادر خواهد شد. اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: بزودی پاسپورت الکترونیکی، اتباع افغانستانی بویژه دانشجویان توسط کنسولگری افغانستان در مشه افغانستان در مشهد به […]

با تلاش‌ها و پیگیری‌های کنسولگری افغانستان در مشهد بزودی پاسپورت الکترونیکی برای اتباع افغانستانی خصوصا دانشجویان توسط کنسولگری افغانستان در مشهد صادر خواهد شد.

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: بزودی پاسپورت الکترونیکی، اتباع افغانستانی بویژه دانشجویان توسط کنسولگری افغانستان در مشه افغانستان در مشهد به زودی پاسپورت الکترونیکی برای اتباع افغانستانی خصوصاً دانشجویان توسط کنسولگری افغانستان در مشهد صادر مد صادر خواهد شد.

 «راغی» سرکنسول افغانستان در مشهد در ملاقات با «محمد عجمی» مدیرکل امور اتباع خارجی خراسان رضوی این موضوع را یادآور شد و گفت: با توجه به مراجعات مستمر اتباع و ضرورت ساماندهی و بروز نمودن پاسپورت‌های فصلی هماهنگی و رایزنی لازم با دولت افغانستان انجام شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان 2017 مراحل صدور پاسپورت الکترونیکی برای اتباع افغانستانی به پایان برسد و این اقدام نیازی برای خروج  اتباع از ایران جهت دریافت روادید گذرنامه از افغانستان نخواهد بود.

وی به برخی تمهدیدات دیگر برای کاهش مشکلات و مراجعات هموطنان خود به کنسولگری افغانستان خبر داد.

در این دیدار مشاور استاندار و مدیرکل امور اتباع خارجی ایران خاطرنشان کرد: اداره کل امور اتباع برحسب وظیفه اعتقادی و مسئولیت فرهنگی بدنبال کاهش مشکلات و تقویت اقدامات و حمایت‌های خود از اتباع خارجی در استان مشهد است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
121
روز مانده
روز استقلال افغانستان
8
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
301
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
350
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی