رفتن به بالا

مطالب روز جامعه افغانستان

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 25 April

«آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان از پناهجویان خواست که برای آغاز زندگی در آلمان، مناطق کم جمعیت را نسبت به کلان شهرها ترجیج بدهند. وی تاکید کرد که در محلات پرازدحام فراهم آوری امکانات برای پناهجویان آسان نیست.  صدر اعظم آلمان اظهار امیدواری کرد که تازه واردان باید به قوانین حاکم در آلمان احترام و […]

«آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان از پناهجویان خواست که برای آغاز زندگی در آلمان، مناطق کم جمعیت را نسبت به کلان شهرها ترجیج بدهند.

وی تاکید کرد که در محلات پرازدحام فراهم آوری امکانات برای پناهجویان آسان نیست.

 صدر اعظم آلمان اظهار امیدواری کرد که تازه واردان باید به قوانین حاکم در آلمان احترام و در خصوص فهم بیشتر از روش زندگی این کشور جدیت به خرج بدهند.

مرکل گفت: ما انتظار داریم آنهای که اینجا می‌آیند قوانین ما را دنبال کنند و در مورد روش زندگی ما اندکی بیشتر کنجکاو باشند.

از سال 2015 به این طرف، آلمان میزبان بیش از یک میلیون پناهجو بوده است و در 2 سال گذشته، آلمان با فشارهای سیاسی و اجتماعی مرتبط با ادغام پناهجویان به همراه بوده است.

صدراعظم آلمان افزود که بسیاری پناهجویان زندگی در شهرهای بزرگ را ترجیح می‌دهند در حالی که زندگی در این مناطق به سادگی میسر نیست.

وی خطاب به پناهجویان گفت: «به همین خاطر من توصیه می‌کنم که در مناطق دور دست اقامت گزینند جایی که در نگاه اول احتمالآ جذاب نباشد به همین خاطر است که ساکنان این مناطق از پناهجویان بهتر مراقبت و در زمینه ادغام آنها نیز همکاری خوهند نمود.

دویچه‌وله نوشت: مرکل از تازه واردان همچنان خواست که آنها باید همه ارزش‌های این کشور چون تحمل، آزادی دین و آزادی بیان را پذیرفته و دید باز داشته باشند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
116
روز مانده
روز استقلال افغانستان
3
روز مانده
سالروز پیروزی مجاهدین
296
روز مانده
سالروز خروج ارتش سرخ از خاک افغانستان
345
روز مانده
ریاست جمهوری افغانستان

اخبار تصادفی